Військовий експерт Олег Жданов на своєму ютуб-каналі розповів, що резерви особового складу окупанти звозять у частину Кліщіївки, що поки перебуває під їхнім контролем, та Авдіївку. У такий спосіб росіяни намагаються втримати населені пункти, щоб ЗСУ не звільнили їх, передає 24 Канал.

Читайте також Просуватися дуже складно, – у Міноборони розповіли, скільки території звільнили біля Бахмута

Чому ворог намагається втримати ці рубежі

Олег Жданов припустив, що перегрупування російських військ на Бахмутському напрямку практично закінчене. Вони готуються відновити наступальні дії на рубежі Кліщіївка – Андріївка – Курдюмівка.

Я пояснював, що у них тут ситуація, протилежна тій, яка у нас складається у районі Білогорівки. Нам потрібно її втримати, щоб не дати ворогу вийти на подальші напрямки просування. А тут ворог намагається втримати цей рубіж за будь-яку ціну, щоб не дати нам зрізати цей виступ та оточити сам Бахмут,
– сказав він.

Далі є можливість зрізати виступ аж до самого Соледара, це дуже великий шматок території. Тоді ЗСУ зможуть вийти на Сєвєродонецьк та Лисичанськ. Саме тому ворог вперто намагається втримати ці рубежі.

Жданов про бої на Бахмутському напрямку: дивіться відео

Ситуація на Бахмутському напрямку: останні новини

  • У Генштабі ЗСУ заявили, що за минулу добу на Бахмутському напрямку ворог здійснив безуспішні спроби відновити втрачене положення у районах Андріївки та Кліщіївки Донецької області. Завдав авіаційного удару в районі Кліщіївки. Від ворожих артилерійських обстрілів постраждали понад 20 населених пунктів.
  • Заступниця міністра оборони Ганна Маляр повідомила, що на південному фланзі Бахмутського напрямку вже звільнено 40 квадратних кілометрів. Там теж дуже складно просуватися, тому за цим стоїть дуже потужна і відважна робота наших оборонців на всіх рівнях.
  • Олег Жданов розповів, що на Бахмутський напрямок російські окупанти стягнули "збірну солянку" різних сил та засобів. Це трохи сповільнило наступ ЗСУ, однак наші бійці продовжують атакувати ворога. На його думку, сьогодні Куп'янський, Лиманський та Бахмутський напрямки відіграють головну роль у плані сковування окупантів.