Крім цього, військові зазначили, що вони також зачищають фланги довкола Бахмута. Росіяни своєю чергою зазнають шалених втрат біля міста-фортеці.

Дивіться також Рвемо ворога на флангах, – екскомандир "Азову" сказав, як змінився характер боїв у Бахмуті

Українські військові вибивають росіян з-під Бахмута

У третій штурмовій бригаді уточнили, що вони відкинули ворога з територій обсягом 1,8 кілометра вздовж лінії фронту й на 1,2 кілометра в глибину.

Сили ворога майже повністю відкинуто за канал, де ще нещодавно були розташовані позиції окупантів,
– наголосили захисники.

До того ж внаслідок наступальних дій 2 штурмового батальйону, значних втрат зазнали підрозділи 57 бригади Росії й так звані загони "Шторм Z". Таким чином близько 30 окупантів стали "двохсотими", ще 40 "трьохсотими".

Військові також зазначили, що вони знищили склад з боєприпасами окупантів, а також техніку російської армії: бронеавтомобілі, танки та артилерію. Точну кількість знищеної техніки у бригадні не назвали.

Наостанок наші захисники сказали, що всі відео вони нададуть згодом. А також додали, що Збройні Сили нашої країни просуваються далі.

ЗСУ продовжують боротися за українські території

  • Заступниця міністра оборони України Ганна Маляр розповіла, що на Півдні та Сході нашої країни тривають тяжкі бої. Російські окупанти намагаються наступати, але не мають успіху.
  • Крім цього, вона зазначила, що на Новопавлівському напрямку тривають бої за Велику Новосілку. На Запорізькому напрямку в районі Оріхова ворог перебуває в активній обороні.
  • Також речник пресцентру Сил оборони Валерій Шершень сказав, що Сили оборони мають локальні успіхи на Запорізькому напрямку.
  • Тяжкі бої тривають і на Мар'їнському напрямку. Наші військові відбили численні атаки російських окупантів у районі міста Мар'їнка. Там окупанти зазнали колосальних втрат.