Бої за Часів Яр Донецької області тривають кілька місяців поспіль. Однак 4 липня стало відомо, що українські військові відійшли від мікрорайону Канал у місті задля збереження життя наших захисників.

Читайте також Часів Яр небажано втрачати: полковник запасу ЗСУ відповів, що в такому разі чекатиме на Донбас

Як зараз виглядає Часів Яр

Українські військові показали, як зараз виглядає Часів Яр на Донеччині – місто, яке частково окуповане російськими військами.

Часів Яр. Ще одне місто, яке росіяни перетворили на тотальну руїну. В надважких умовах українська піхота продовжує героїчно стримувати ворога,
– йдеться у публікації.

Кадри зробили українські фотографи Костянтин і Влада Ліберови.

Не дивлячись на те, що військові, що боронять Часів Яр, готові стояти до кінця, сьогодні є реальна загроза, що ми втратимо місто,
написали самі автори фото.

Що наразі відбувається у Часовому Яру: останні новини

  • Після того, як Україна втратила контроль над мікрорайоном "Канал", росіяни намагатимуться там просунутися. Окупанти хочуть перетнути в кількох місцях канал Сіверський Донець – Донбас, адже їм дуже важливо налагодити через нього логістику.
  • Нині окупанти намагаються наступати на Часів Яр з Торецького напрямку. Російські військові тиснуть з боку Горлівки на Шуми, Нью-Йорк. Мета російських загарбників – спроба оточити українські підрозділи, блокувати їхню логістику і так витіснити їх, вирівнюючи лінію фронту.
  • У Сухопутних військах також показали, як ворог нищить Часів Яр "Солнцепеками". Там зазначили, що воїни 24 ОМБр імені короля Данила тримають населений пункт та знищують загарбників. Наразі найбільш запеклі бої тривають у районі каналу Сіверський Донець – Донбас.