Замість штурмів по ночах ворог почав відновлювати свої сили. Про це в ефірі національного телемарафону повідомив речник об'єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку полковник Олексій Дмитрашківський.

Радимо прочитати Як Вугледар став місцем бойової ганьби Росії та смерті еліти окупаційної армії

Як саме окупанти змінили свою тактику

Ворог дещо змінив свою тактику на цьому напрямку. Він фактично перестав вночі атакувати наші позиції,
– зазначив Дмитрашківський.

Лише за останні два дні в напряму Вугледара Донецької області чисельність штурмових дій коливається від двох до чотирьох. Натомість вдень окупанти дуже сильно застосовують свою артилерію. Лише за 16 лютого росіяни використовували її 223 рази.

"При цьому штурмових дій в районі Вугледара та Мар'янки було 16", – додав Дмитрашківський. Також він повідомив, що противник змінив тактику й у застосуванні авіації.

Раніше вони вели штурмовий вогонь і постійно працювали підрозділи ДРГ та штурмові групи. На сьогодні ж спостерігається дещо інша тактика: окупанти вночі тепер намагаються відновлюватися та поповнювати свої резерви. Саме в цьому й полягає їхня нічна зміна тактики,
– підсумував Дмитрашківський.

Зверніть увагу Знищена техніка та розгромлені окупанти: як воїни 72-ї бригади тримають оборону Вугледара

Як українські захисники знищують ворога під Вугледаром

  • Нещодавно Олексій Дмитрашківський розповів, що лише за один тиждень ворог втратив 130 одиниць техніки.
  • За даними нідерландського OSINT-проєкту, упродовж 8 – 10 лютого Росія втратила 103 одиниці техніки, зокрема 36 танків, під час наступу на Авдіївку та Вугледар.
  • Нещодавно українські захисники розбили під Вугледаром "елітну" російську 155-ту бригаду морської піхоти. Попередньо, загинули щонайменше 500 загарбників. Цікаво, що це підтверджують росЗМІ.
  • Американська компанія Maxar Technologies показала, який вигляд мають околиці Вугледара на Донеччині, де російські війська зазнали колосальних втрат. Два фото, датовані 8 лютого. На них видно бронетехніку, розміщену вздовж лісосмуги на південний схід від Вугледара. Переглянути фото можна у нашому матеріалі.