Терористи постійно намагалися спровокувати наших бійців на вогневий контакт але відповіді так і не отримали – на Донбасі зараз сніг з дощем та погана видимість.

Читайте також: Доба на фронті: проросійські бойовики на Донбасі зазнали серйозних втрат

"Щодня вони провокують нас на відкриття вогню – працюють снайпера та кулеметники", – розповів військовослужбовець батальйону Донбас-Україна ЗСУ "Хост".

І справді, на самому передку, хоч погода не надто схиляє до бойових дій, терористи ні дня не мовчать. Як кажуть українські воїни – намагаються вивести їх на вогневий контакт, щоб снайперу терористів було простіше навестись.

Навіть виходять у півросту, намагаються нам помахати – викликають увесь час, хочуть підловити. Снайпери працюють постійно. Тому і намагаються викликати нас на контакт,
– пояснила військовослужбовиця батальйону Донбас-Україна ЗСУ "Відьма".

Розповіла військова Яна і про характер обстрілів: в основному одиночні, великим калібром із намаганням поцілити у бійниці. Попри похмурий воєнний день, не обходиться на позиціях і без свята – військовослужбовець Антон святкує на передовій свій 25-й день народження. Радіє, що цього дня побратими поряд.

"Звісно! Воно, як то кажуть, серед таких людей і себе знаходиш! – поділився думками іменинник, військовослужбовець батальйону Донбас-Україна ЗСУ "Пітбуль".

Читайте також: Українські військові збили у небі над Приазов'ям безпілотник окупантів: відео

Ввечері побратими і посестри планують зібратися у бліндажі та привітати товариша смачненьким: тортик, салат, чай. Попри постійну стрілянину, бійці на фронті не забувають про те, що вони люди і як можуть вносять тепло у буденність.