Тральщики Chiddingfold та Bangor через невідому причину зіткнулися у Перській затоці.

Дивіться також 5 літаків НАТО ведуть розвідку на Кримському напрямку: це може бути предтечею "бавовни"

Бачать міни за кілометр

Наразі інформації про постраждалих немає. У Королівському флоті Британії зауважили, що незабаром поділяться деталями інциденту та повідомлять про стан персоналу, кораблів та рівень пошкоджень, яких вони зазнали.

Відомо, що учасниками "водної" ДТП стали тральщики-міношукачі. Ці кораблі займаються пошуками мін та патрулюванням прибережної території.

За розміром вони невеликі, але надзвичайно ефективні. Тральщики мають корпуси з армованого склом пластику, що захищають їх від морських мін. Їхні гідролокатори здатні виявляти та класифікувати об’єкти розміром з футбольний м’яч на відстані до 1000 метрів. У такий спосіб вони розчищають шлях від мін і гарантують безпечний прохід для більших кораблів.

Момент зіткнення кораблів у Бахрейні: відео UK Defence Journal

Інциденти у морі: що відомо

  • 13 жовтня у Мармуровому морі зіткнулися два суховантажі, які перевозили зерно. Один із них був український та рухався з Ізмаїлу до іспанської Валенсії. Другий – російський і прямував з Кавказу до ізраїльського Ашдоду.
  • 24 жовтня біля Німеччини у Північному морі зіткнулися два кораблі. Одне з суден потонуло. Рятувальникам вдалося витягнути з води одну людину, ще декілька осіб оголосили безвісти зниклими.
  • В українському порту Рені румунська баржа, яка перевозила понад тисячу тонн добрив, зіткнулася з іншим судном, на яке була завантажена худоба. Баржа поступово почала набирати воду та тонути.