Транспортний засіб кума Путіна оголосили у розшук. Однак варто зазначити, що раніше ДБР вже передало 17 арештованих авто родичів Медведчука та Козака на потреби ЗСУ.

Дивіться також Кишенькова армія Медведчука: як Кремль роками вербував українців і де зрадники сьогодні

Автомобіль Медведчука зник

Суд наклав арешт на все майно держрадника Віктора Медведчука, в тому числі й на броньований Mercedes-Benz S500 4 Matic 2014 року. Однак Офіс генерального прокурора повідомив, що правоохоронці не знають місцезнаходження авто держзрадника. Таку інформацію надали журналістам у відповідь на письмовий запит.

Ухвалою слідчого судді Личаківського районного суду Львова накладено арешт на майно підозрюваного М., у тому числі на автомобіль марки MERCEDES-BENZ S500 4 MATIC 2014 року випуску, держномер АА1937ОІ, про що внесено відповідні відомості до Державного реєстру обтяжень рухомого майна. Вказаний автомобіль оголошено у розшук відповідно до постанови слідчого. На теперішній час його місце перебування невідоме,
– йдеться у відповіді.

Журналісти звернулися до ДБР за коментарем – саме вони вели справу кума Путіна. Там відмовились надати інформацію, пославшись на таємницю досудового розслідування.

Авто Медведчука зникло

Відповідь на запит журналістів / фото "Схеми"

Де зараз сам Медведчук

  • У вересні 2022 року Віктора Медведчука обміняли в Росію на полонених азовців. Україна отримала від нього всі необхідні свідчення для встановлення справедливості у межах кримінальних проваджень.
  • На Росії кум Путіна продовжує навколополітичну діяльність – наприклад, він офіційно зареєстрував організацію "Другая Украина". Туди він набрав зрадників для поширення наративів про "сатаністів", "нацистів" та "хорошого Путіна".
  • Медведчук не може дати спокій Україні – він досі судиться за право бути адвокатом. Він вже подав позов й заявив про "політичне переслідування". Захищати інтереси зрадника буде його адвокат.