Про це заявив в етері Радіо Свобода представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов. За його слловами, це дає підстави вважати, що новий обмін полоненими відбудеться найближчим часом.

Дивіться також Росія говорить з позиції сили, – політолог про те, яким має бути розслідування щодо Іл-76

Робочі групи продовжують спілкуватися, і переговорники комунікують. Це дає підстави вважати, що найближчим часом ми все ж таки будемо мати нові результати,
– зазначив Юсов.

Представник ГУР визнав, що ситуація з Іл-76 негативно вплинула на обмінний процес, проте Україна зацікавлена в тому, аби з'ясувувати обставини того, що сталося насправді і паралельно продовжувати процес переговорів щодо звільнення полонених.

"Звичайно, позитивно вона не може вплинути. Мова йде про одразу категоричну позицію держави-агресора. Вона була одразу оприлюднена, пропагандисти відпрацювали по методичках. Україна зацікавлена в тому, щоб з'ясувати обставини і паралельно продовжувати процес повернення додому наших захисників, захисниць а також цивільних, які знаходяться здебільшого у край важких умовах", – наголосив Юсов.

До слова, керівник ГУР Кирило Буданов теж нещодавно висловив упевненість, що обмін полоненими з Росією відбудеться у найближчому майбутньому.

Крах Іл-76: головне

  • Відразу після повідомлень про падіння літака Іл-76 голова комітету з оборони Держдуми Росії Андрій Картаполов заявив, що тепер про обмін "не може бути й мови".
  • У міноборони Росії повідомили про "65 полонених українців", які нібито були на борту та прямували на обмін.
  • Служба безпеки відкрила кримінальне провадження за фактом падіння Іл-76 у Бєлгородській області Росії. На необхідності відповідного розслідування наголошував президент Володимир Зеленський.
  • Українські правоохоронці відпрацьовують різні сценарії того, що сталось насправді. Очевидно те, що Росія здійснює ціленаправлені кроки для дестабілізації ситуації.