Як повідомив сам Кулеба, ключовою темою розмови стала всебічна підтримка України.

Важливо Останній ляпас Путіну, – Піонтковський про підписання ленд-лізу 9 травня

За словами українського міністра закордонних справ, Україна та США домовилися тісно співпрацювати, щоб експортувати українські продукти харчування до споживачів в Африці та Азії. Крім того, наша країна отримає ще більше зброї та іншої допомоги.

Вдячний секретарю Блінкену та США за їхнє керівництво та непохитну підтримку,
– наголосив Кулеба.

Що Блінкен робить у Берліні

Держсекретар США Ентоні Блінкен прибув до Берліна на зустріч міністрів закордонних справ країн-членів НАТО. Головною темою перемовини стане війна Росії в Україні.

Я прибув до Берліна, щоб обговорити наш альянс і дії для подолання неспровокованої агресії Росії проти України,
– написав Блінкен.

Зазначимо, що 8 травня держсекретар США провів переговори з Дмитром Кулебою. Голови дипломатичних відомств скоординували кроки задля наближення перемоги України у війні, яку розпочала Росія. Також Блінкен та Кулеба зачепили тему розблокування українського експорту продовольства.

Позиція Блінкена щодо війни Росії проти України

Раніше державний секретар США наголошував, що глава Кремля намагається перекрутити історію. У такий спосіб він хоче бодай якось виправдати вторгнення росіян в Україну.

Також на думку голови Держдепу, Україна має право робити все задля того, аби захиститись. Саме так Блінкен прокоментував можливість України завдавати удари по об'єктах на російській території.

Держсекретар США Блінкен не сумнівається у перемозі України: дивіться відео