Будівництво газопроводу можуть відновити вже у 3 серпня

DEA дозволило використовувати в данських водах не лише судна з динамічним позиціонуванням, а й з якірним. Про це інформують РИА-Новости з посиланням на пресслужбу DEA.

До теми Проблемний "Північний потік-2": США посилюють тиск на підрядників

Можлива апеляція, подана в Данську апеляційну раду з питань енергетики, не матиме негайної дії про припинення, якщо рада не прийме іншого рішення,
– повідомляють РИА-Новости.

Що відомо про газопровід "Північний потік-2"

  • Росія будує газопровід "Північний потік-2" до Німеччини в обхід України. Він проходитиме через Балтійське море територіями Росії, Фінляндії, Швеції, Данії та Німеччини.
  • Наразі будівництво триває, але у разі його завершення Росія зможе отримати можливість постачати весь свій газ через Балтійське море до Європи, не користуючись послугами української газотранспортної системи.
  • Передбачається, що після запуску "Північного потоку-2" Росія взагалі може відмовитися від української труби, транзит якою приносить бюджету приблизно 3 мільярди доларів щорічно.
  • Будівництво газопроводу завершено на більше, ніж 90%. Однак РФ не може добудувати через санкції США проти фірм, які беруть участь в укладанні "Північного потоку-2".