Підрядників попередили про наслідки участі в проєкті

Представники США провели переговори у відеорежимі з підрядниками, аби розповісти їм, які наслідки може мати участь у проєкті. Про це інформує видання Die Welt.

До теми Конгрес США схвалив жорсткіші санкції проти "Північного потоку-2": деталі

Такі зустрічі начебто відбувались щонайменше двічі. Брали участь у консультаціях представники трьох американських відомств: Мінфіну, Міненергетики та Держдепартаменту.

Данія заборонила будівельні роботи через нерест тріски

Зазначимо, що нещодавно проблеми зі спорудженням газопроводу виникли зі сторони Данії. Країна заборонила будь-які будівельні роботи через те, що в тріски почався період нересту. Відтак будівництво зможуть відновити не швидше, як у вересні,

Що відомо про "Північний потік-2"

  • Росія будує газопровід "Північний потік-2" до Німеччини в обхід України. Він проходитиме через Балтійське море територіями Росії, Фінляндії, Швеції, Данії та Німеччини.
  • Таким чином, Росія зможе отримати можливість постачати весь свій газ через Балтійське море до Європи, не користуючись послугами української газотранспортної системи.
  • Москва теоретично взагалі може відмовитися від української труби, транзит якою приносить бюджету приблизно 3 мільярди доларів щорічно.
  • Будівництво газопроводу завершено на більше, ніж 90%. Однак РФ не може добудувати саме через санкції США.