Співпрацю України та Чехії

Також Свириденко подякувала Чехії за військову та гуманітарну допомогу та наголосила, що Прага – один із ключових європейськи партнерів України.

Читайте також Мінцифри підтримає 20 компаній у виході на ринок Польщі

Свиридено й Сікела обговорили засідання міжурядової українсько-чеської комісії, що відбудеться в березні 2023 року, а також досягли домовленостей щодо продовження співпраці в енергетиці та інтеграції ринків електроенергії.

У Мінекономіки також нагадали, що з початку повномасштабного вторгнення Росії уряд Чехії продовжує безоплатно надавати озброєння та боєприпаси, зокрема сухопутні військові системи, протитанкові та зенітні засоби, необхідні українській армії.

У скільки обійдеться відбудова України

Віцепрезидентка Світового банку Анна Б'єрде повідомляла раніше, що післявоєнна відбудова України може коштувати 500 – 600 мільярдів євро. Також там підкреслили, що на їх думку, відбудова України повинна відбуватись не лише за державні кошти, а й за приватні.

Світовий банк та західні партнери працюють над тим, аби надати Україні як обладнання, так і ліквідність для продовження ремонтних робіт.