У Росії зникне Fanta, Sprite та Schweppes

Наразі компанія та її клієнти розпродають наявні запаси. У Coca-Cola Co заявили, що коли запаси вичерпаються, то Coca-Cola HBC більше не вироблятиме і не продаватиме Coca-Cola або інші бренди Coca-Cola Company в Росії.

До речі У Росії похвалились "патріотичним" аналогом: запустили в продаж пійло під назвою "Комі-кола"

Російські ЗМІ повідомляють, що Coca-Cola HBC, крім самої Coca-Cola, випускає ряд інших безалкогольних напоїв.

Припинення роботи Coca-Cola HBC означатиме зникнення з російських ринків Fanta, Sprite, Powerade, Schweppes, Burn, води BonAqua, соків "Добрий", Pulpy, Rich, "Моя Сім'я", Innocent та іншої продукції.

Зазначається, що в Росії працює 10 заводів компанії.

Coca-Cola 8 березня призупинила роботу в Росії

  • Корпорація Coca-Cola Company заявила про призупинення роботи в Росії тільки на 13 день повномасштабної російської агресії проти України. Американська корпорація приєдналася до інших компаній, які відмовилися співпрацювати з державою-агресоркою.
  • Втім, тоді в компанії заявили, що продовжать відстежувати ситуацію та оцінювати її з огляду на те, як розгортатимуться події. Згодом генеральний директор The Coca-Cola Company Джеймс Квінсі допустив повне зникнення компанії у Росії.
  • Через те, що Coca-Cola не відразу вирішила піти з російського ринку, деякі українські мережі відмовилися продавати продукцію американської корпорації.
  • Наприклад, мережа магазинів NOVUS відмовилася продавати продукцію бренду Coca-Cola. Згодом ідентичне рішення про припинення співробітництва з Coca-Cola прийняли у мережі супермаркетів Сільпо.
  • У Росії відразу вирішили замінити Coca-Cola: завод "Арктична вода" заявив, що хоче розпочати випуск ямальської "кока-коли".
  • Зауважимо, що Росія спробувала замінити й інші бренди, які покинули російський ринок. Росіяни спробували замість ресторанів McDonald's, які припинили роботу в Росії, створити забігайлівки "Дядя Ваня". Росіяни представили дизайн логотипа, де просто повернули на бік лого McDonald's.

Раніше – компанія Coca-Cola таки виходить з Росії: дивіться відео