Вже продано два десятки торгових марок, зокрема з назвою та логотипом МАУ та дочірньої компанії "МАУтехнік", яка ремонтувала літаки.
Дивіться також МАУ пропонує свої літаки в користування іншим країнам
З молотка уже пішли частка 99% у МАУтехнік, частка 62,43% у хендлінговій компанії "Інтеравіа", яка реєструвала пасажирів та подавала трапи до літаків в аеропортах України, а також приміщення авіакас у центрі Києва.
Зараз на СЕТАМ продаються запчастини для літаків та інструменти для технічного обслуговування авіалайнерів. На аукціоні можна купити крісла для літаків, установку для миття повітряних суден, авіазапчастини та води для транспортування повітряних суден.
Усі виставлені на аукціон торгові марки МАУ викупило ТОВ "Океалос Компані", створене 29 липня 2022 року. Ця компанія купила й найдорожчий лот – частку 62,43% у хендлінговій компанії "Інтеравіа" за 38,9 мільйона гривень.
Авіакаси в центрі Києва пішли з молотка за 6,7 мільйона гривень, їх викупив Костянтин Герасименко, а 99%-ну частку у МАУтехнік за 195 гривень викупив Олег Ткачук.
Що цьому передувало
- За даними Forbes, МАУ заборгував 800 мільйонів гривень за обслуговування літаків перед аеропортом Бориспіль та 1,5 мільярда гривень за аеронавігаційні послуги перед "Украерорухом".
- З моменту закриття повітряного простору над Україною компанія намагалася виживати, оперуючи чотирма бортами, що перебували за межами України.
- Загалом компанія продовжувала здійснювати перевезення до осені 2022 року.