Супер'яхта Безоса Y721 довжиною 417 футів і вартістю 430 мільйонів доларів має покинути корабельню в Амблассердамі і пройти під історичним мостом De Hef влітку 2022 року, щоб потрапити у відкритий океан. Однак нове судно мільярдера надто високе, тож Роттердам розглядає можливість тимчасово розібрати міст для його проходження.

Детальніше У Нідерландах частково демонтують міст, щоб під ним змогла пройти супер'яхта Джеффа Безоса

Нідерландці обіцяють зустріти супер'яхту Безоса тухлими яйцями

Мешканці Роттердаму згуртувались у спільноті Facebook під назвою Eieren gooien naar superjacht Jeff Bezos, що у перекладі означає "Закидати яйцями супер'яхту Джеффа Безоса". Якщо історичний міст таки вирішать демонтувати заради судна мільярдера, учасники спільноти обіцяють зустріти яхту поблизу De Hef "по-особливому".

Закликаємо усіх мешканців Роттердаму взяти з собою лоток тухлих яєць і масово закидати ними супер'яхту Джеффа, коли вона проходитиме міст De Hef. Роттердам був відбудований з руїн його мешканцями, і ми не хочемо руйнувати місто заради фалічного символу мільярдера, що страждає манією величі. Не без бою!
– йдеться в описі запланованого заходу.

Додамо, що наразі майже 11 тисяч користувачів Facebook на сторінці відмітились, що "цікавляться" заходом, а 3,1 тисячі заявили, що прийдуть на акцію протесту.

Нагадаємо, що днями раніше міський голова Роттердаму Ахмед Абуталеб заявив, що місто ще не прийняло остаточного рішення щодо питання тимчасового демонтажу моста.

Вас може зацікавити – Історія компанії Amazon: дивіться відео