Кого перевіряли

Загалом, із початку року податківці перевірили у Буковелі 91 об'єкт господарювання. За результатами перевірок було застосовано штрафи на суму 3,2 мільйона гривень до підприємців за порушення законодавства.

Читайте також Не бачу сенсу в існуванні Податкової, – Федоров

Зокрема, штрафи приписували за невиконання операцій через реєстратори розрахункових операцій. Податківці знайшли 21 підприємця, зареєстрованого в інших областях, і оштрафували їх на суму 192,5 тисячі гривень.

Також перевірки не оминули підприємців на спрощеній системі оподаткування, які працюють у сфері громадського харчування та надають послуги з тимчасового розміщення в готелях та приватних садибах.

Хто ще серед порушників

  • Найчастіше порушенням було невиконання операцій через РРО.
  • Окрім того, було виявлено порушення порядку ведення обліку товарних запасів аптечним закладом, що призвело до продажу товарів без їх належного обліку.
  • Податкові інспектори також виявили п'ять випадків ведення бізнесу без офіційної реєстрації та чотири випадки продажу алкогольних та тютюнових виробів без належних ліцензій. У співпраці з Національною поліцією було конфісковано нелегальну продукцію на суму 22,4 тисячі гривень.
  • Крім того, було зафіксовано п'ять випадків порушення трудового законодавства, зокрема нелегальне наймання працівників.

Робота у цьому напрямку продовжується, зокрема перевірки ведуться навіть у вихідні дні.