На жаль, через складнощі з ланцюжками постачання, Lavazza була також вимушена призупинити дистрибуцію своєї продукції в Україну. Попри доволі успішний 2021 рік, через низку обставин, компанія очікує на значне падіння своїх фінансових показників цього року.

Читайте також Виробник контрацептивів Durex розпочав процес відчуження російського бізнесу

Прогнози Lavazza на 2022 рік

Керівництво Lavazza переконане, що у 2022 році прибутки компанії значно впадуть, у тому числі через повномасштабну війну Росії проти України.

Передусім (невтішні прогнози – ред. 24 канал) через зростання цін на зелену каву, пакування, енергоресурси і логістичні складнощі. Крім того, ризики, пов'язані з поточною драматичною геополітичною ситуацією (війною Росії проти України – ред. 24 канал),
– пояснив виконавчий директор Lavazza Антоніо Баравалле.

Зазначається, що зростання цін на кавову сировину було зумовлене глобальними проблемами ланцюжка поставок і збитками, спричиненими погодою.

Додамо, що виторг Lavazza за результатами 2021 року без урахування сплати податків склав 312 мільйонів євро, що на 23,3% більше, ніж у 2020 році. Крім того, доходи компанії загалом зросли на 11% проти 2020 року – до 2,3 мільярда євро.

Вас може зацікавити – Пляшка та камера Canon: огляд російського БПЛА "Орлан-10" – дивіться відео