Габріель Джадж розповідає про концепцію "роботи для ледачих дівчат". На момент створення цього матеріалу, відео на цю тему переглянули понад 30 мільйонів разів.

Читайте також Як ефективно планувати свій робочий день: корисні поради

У TikTok набирає популярності тренд про нову концепцію роботи

Певною мірою ця ідея кидає виклик традиційній моделі трудової етики, тоді як головна ціль – досягнення балансу між роботою та особистим життям. Проте цей підхід зовсім не означає, що працювати доведеться менше або легше. Для прикладу, Габріель Джадж, з якої по суті почався тренд, радять дівчатам шукати віддалену роботу з хорошою зарплатнею, яка допоможе покривати усі витрати, але при цьому допоможе уникнути вигорання.

Користувачі соціальної мережі публікують відео, де розповідають про своє ставлення до концепції "роботи для ледачих дівчат", діляться власним професійним досвідом та побажаннями щодо роботи. Тренд обговорюють в різних країнах, на телебаченні, а також свої історії публічно обговорюють чоловіки.

24 Канал нещодавно розповідав про новий скандал, у який потрапив американський мільярдер Ілон Маск. Річ у тому, що користувачі соціальної мережі X почали розповідати про підозріле зникнення "вподобайок" з серії постів, де автор критикує засновника компаній Tesla та SpaceX. Також Комісія з цінних паперів та бірж США розслідує придбання на той момент компанії Twitter Ілоном Маском. Регулятор прагне з'ясувати, чи порушував бізнесмен федеральне законодавство у 2022 році.