Насправді окупанти ще раз нагадали, що і вони, і їхній головнокомандувач здатні лише на злочини та брехню, адже медичне обладнання належить лікарням Маріуполя. Про це розповів радник міського голови міста Петро Андрющенко.

Читайте також Люди на Донбасі саботують вказівки окупантів і відмовляються з ними співпрацювати

Окупанти видають крадене за гумдопомогу від провладної партії

Радник міського голови розповів, що викрадене російськими солдатами медичне обладнання з лікарень №1 та №4 вчора було завезене в клініку Калініна в Донецьку, як благодійна допомога "Єдиної Росії".

Тепер в Донецьку нова сучасна хірургія завдяки українським платникам податків,
– зазначив Андрющенко.

"Вкрасти, а потім видати вкрадене за благодійність. Просто Росія. Без здивувань та сюрпризів", – додав він.

Нагадаємо, що раніше у гаражному комплексі окупанти знайшли автобуси футбольного клубу Маріуполь. Загарбники намагаються викрасти усю техніку команди. Про це на своїй сторінці у фейсбуці розповів віцепрезидент клубу Андрій Санін. Представник футбольного клубу не впевнений, чи вдасться втілити росіянам свої наміри у реальність, адже автобуси після обстрілів могли бути більш не придатними до ремонту.

Раніше Петро Андрющенко показав, як росіяни депортують українців. На кадрах видно, що посадка на автобуси окупантів відбувається у районі супермаркету "Метро". І вже там мешканці, які прийшли, щоб їх евакуювали з Маріуполя, дізнаються, що їх вивезуть не на підконтрольні Україні території, а до Росії. Під час посадки до автобусів стає відомим маршрут: Маріуполь – Безіменне – Росія.

Саме у селищі Безіменне, за 30 кілометрів від міста, розташований "фільтраційний" табір. І його проходять усі, хто хоче вибратися з Маріуполя. Там російські військові влаштовують допити, тримають маріупольців у нелюдських умовах, а також б'ють та знущаються з них.

Що відбувається у Маріуполі: головне

  • Практично усе місто тимчасово окуповане росіянами, водночас за останніми даними, тут залишається майже чверть довоєнного населення.
  • У місті гуманітарна криза – мешканці не мають доступу до питної води. Також у Маріуполі проблеми зі світлом та газом. З Маріуполя вивезли більшість медперсоналу. Також у місті закінчились ліки.
  • Окупанти намагаються нав’язати місцевим жителям думку, що їх кинули напризволяще. Також цивільне населення змушують надавати письмові "свідчення", нібито "руйнувань місту завдала українська армія".

Зверніть увагу – Зеленський: просив зброю, аби розблокувати Маріуполь військовим шляхом: дивіться відео