Мітка з пам'ятником Бандері на картах викликала справжню дискусію серед мешканців та користувачів Google. Деякі з них – виражають гордість за свій рідний край, інформує 24 Канал.

Читайте також Росіяни заявили про "атаку" на Бєлгородщину: в регіоні "працювала ППО"

Мешканці Бєлгорода – "у захваті"

Згідно з даними Google Maps, пам'ятник розташований на місці багатоповерхового будинку за адресою вулиця Жовтнева, 46. Зауважимо, що це у самому центрі Бєлгорода.

Після свого виникнення, об'єкт викликав різні реакції користувачів Google. Деякі з них пишуть, що "пишаються рідним краєм" і вітають пам'ятник. Інші ж із щирим нерозумінням, стверджують, що не можуть знайти жодного "пам'ятника". Як доказ – прикріплюють фотографії саме того ж будинку, де, за картою, розташований пам'ятник Степану Бандері.

На карті Бєлгорода є мітка з пам'ятником Бандері / "Пепел"

За коментарями користувачів можна зробити висновок, що цей цікавий пам'ятник зберігається на карті Google щонайменше протягом п'яти місяців. За цей час він викликав справжній фурор серед мешканців Білгорода. До слова, назва мітки на картах вказана українською.

Нещодавно у Бєлгороді відбувся новий рейд

  • У четвер, 28 вересня, у легіоні "Свобода Росії" повідомили про початок нових боїв на території Бєлгородської області. Серед добровольців поранених та жертв не було. Цікаво, що "мінні поля" на кордонах Росії – це лише вигадка влади, адже з такими перешкодами бійці "Свободи Росії" не зіштовхнулись.
  • Радник з питань комунікації легіону "Свобода Росії" Олексій Барановський заявив, що глобальною ціллю боїв є перетягування резервів росіян з лінії фронту до кордону. Серед інших завдань "бойове хрещення вогнем" нових бійців, які за останній час долучились до "Свободи Росії", Для багатьох цей досвід став першим.
  • Дещо згодом у легіоні повідомили, що всі поставлені завдання були виконані. Жодних втрат з їхнього боку не було, однак вдалось завдати чималої шкоди противнику. Багатьох деталей вирішили не повідомляти, втім додали, що добровольці дуже часто навідуються на кордони Бєлгорода. Просто це не завжди афішують.