Про це 24 Каналу розповів військовий експерт Олег Жданов, зауваживши, що Росія досі намагається штурмувати в бік Часового Яру. Ситуація там складна.

Дивіться також Таємничі мисливці за російськими кораблями․ Як легендарна Group 13 ГУР МО нищить ворожий флот

Все буде залежати від того, яка ситуація буде на флангах. Хоча росіяни і в лоб пробують взяти цей населений пункт.

Оборона Часового Яру буде залежати від флангів. Росія, як завжди, використовує старий німецький прийом – "кліщі". Прорив з флангів, напівоточення, а потім максимальне вогневе ураження в напівоточенні,
– сказав Жданов.

Путіну потрібні "перемоги"

Як вважає Жданов, Путіну важливо, аби окупанти й надалі просувалися в Україні. Йому потрібно обґрунтувати своєму населенню, чому їхні великі втрати є виправданими.

Йому немає різниці, чи це Бахмут, чи інший населений пункт. Йому важлива назва, щоб згадати її під час чергової промови. На мій погляд, їм потрібен не стільки Часів Яр, скільки обґрунтування перед населенням оцієї всієї навали. Знову повертаємось до соціальних настроїв. На сьогодні деякі росіяни ставлять питання – а навіщо взагалі ця "СВО" почалася? Чому її ще не закінчили? Їм потрібно зараз хоч щось захопити,
– зауважив Жданов.

Ситуація на фронті: коротко

  • 19 квітня Володимир Зеленський приїхав до Часового Яру Донецької області. Він відвідав один із командних пунктів 41 окремої механізованої бригади, яка обороняє місто.
  • Російське командування поставило окупантам завдання захопити Часів Яр до 9 травня. Про це розповів головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський.
  • З початку повномасштабної війни Росія втратила понад 458 тисяч особового складу. Також наші захисники знищили 7213 ворожих танків, 13873 бойові броньовані машини, 11678 артилерійських систем, 1046 РСЗВ, 763 засоби ППО тощо.