Головна мета ЗСУ на Запорізькому напрямку – зруйнувати "лінію Суровікіна" та завдати уражень окупантам, щоб мати можливість перейти до наступу. Таку думку 24 Каналу озвучив військовий експерт Олег Жданов.

Дивіться також Росіяни знайшли ще одне місце для наступу: як за тиждень змінилась карта фронту

"Тому кожні 100 метрів дуже важливі. Це дає змогу долати лінії оборони на цьому величезному рубежі та сприяє подальшому просуванню наших військ. Надзвичайно важлива кожна перемога наших Сил оборони", – наголосив військовий експерт.

Виклики для Сил оборони

Олег Жданов зазначив, що на Запорізькому напрямку перед Силами оборони стоять певні виклики. Мовиться про інженерно-фортифікаційне обладнання самої лінії оборони росіян, наявність особового складу та техніки.

Коли в окопі з'являється військовослужбовець зі зброєю, це вже стає позицією. На жаль, сьогодні російські війська мають можливості наповнювати окопи своїми вояками. Позиції складаються у лінію оборони. Тому значення наших можливостей у плані вогневого ураження ворога величезні,
– пояснив він.

Карта бойових дій на 24 жовтня: дивіться відео

Контрнаступ ЗСУ: останні новини

  • У Генштабі ЗСУ повідомили, що українські захисники ведуть наступальні дії на Сході та Півдні нашої держави, виснажують ворога по всій лінії фронту. У такий спосіб російським окупантам складно просуватися й штурмувати позиції ЗСУ.
  • Зокрема, Сили оборони України наступають на Мелітопольському напрямку, українські бійці витіснили загарбників із займаних позицій. Наші бійці мали частковий успіх південніше Роботиного, завдають окупаційним військам втрат в живій силі та техніці, виснажують ворога вздовж всієї лінії фронту.
  • Також на Бахмутському напрямку Сили оборони здійснюють наступальні дії на південь від Бахмута. Наші захисники мали успіх в районах Кліщіївки та Андріївки. Росіяни здійснили понад 50 невдалих спроб відновити втрачене становище у цих районах. Ворог не мав успіхів, попри намагання біля Васюківки, Богданівки та Хромового. Через значні втрати окупанти перекидають на цей напрямок додаткові підрозділи.