Мовиться про округ №184 та №197. Цю інформацію підтвердила заступниця голови однойменної фракції Євгенія Кравчук.

Зауважте У "Слузі народу" пояснили, кого з міністрів та за що можуть відправити у відставку

"Слуги" на початку вересня зберуться на з'їзд

Можу підтвердити, що справді у понеділок увечері (мовиться про 6 вересня – 24 канал) відбудеться з'їзд "Слуги народу",
– заявила Кравчук.

Нардепка пояснила, що головна його мета – висунути кандидатів на довибори у 2 округах в Херсонській та Черкаській області.

Окрім цього, на з'їзду буде спільне засідання політради і ради регіонів партії "Слуга народу", оскільки політсила ще має робочі питання, зокрема:

  • дообрати членів політради;
  • визначити додаткових заступників;
  • а також "є питання щодо розвитку партії".

Ба більше, у листопаді відбудеться форум депутатів різних рівнів, переважно місцевих.

До речі, у червні голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко заявив, що "Слуги народу" планують восени провести масштабний форум, на який покличуть президента Володимира Зеленського та понад 7 тисяч місцевих депутатів.

Останні новини у "Слузі народу": коротко

  • "Слуги народу" хочуть призначити у Верховній Раді спеціальний "морський" пленарний день. Під час нього обранці планують розглянути лише законопроєкти, що стосуються портової сфери та морегосподарського комплексу.
  • "Слуга народу" Олександр Трухін вперше прокоментував скандальну ДТП, учасником якої він став. Політик заявив, що максимально сприяє поліції у розслідуванні та сказав, що не планує нічого приховувати.
  • Наприкінці серпня заступниця голови фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук заявила, що під час 6 сесії Верховної Ради його потрібно ухвалити першочергово закон про статус олігархів.