Про це у програмі "Перші особи" з Оленою Трибушною на 24 каналі розповіла заступниця голови фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук. Вона зауважила, що приблизно половина внесених правок є спамом для затягування процесу.

До теми У нас не шаріат, – Данілов пояснив, що буде з бізнесменами, які потраплять у список олігархів

Коли можуть ухвалити документ

За словами Кравчук, законопроєкт про олігархів хотілося б побачити на голосуванні під час другого пленарного тижня. Вона сподівається, що документ ухвалять у другій половині вересня.

Втім, до нього ще однозначно будуть потрібні додаткові законопроєкти. Зокрема, це стосується антимонопольного законодавства та фінансування партій.

Додаткові законопроєкти будуть потрібні, але треба зробити цей крок і назвати речі своїми іменами,
– наголосила нардепка.

Варто прочитати До списку олігархів може потрапити 5 депутатів Ради, – Корнієнко

Кравчук також зауважила, що вплив українських олігархів на парламент є високим. За її словами, завдяки монобільшості ухвалюють багато рішень, але попри це є постійні намагання їх "збити".

Законопроєкт про олігархів: що відомо

  • Володимир Зеленський 15 квітня під час засідання РНБО ініціював створення нового законопроєкту про статус олігарха в Україні.
  • Президент 2 червня вніс документ у Верховну Раду. Наступного дня законопроєкт передали на розгляд у Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки.
  • Питання про те, чи вносити людину до реєстру олігархів, розв'язуватиме Рада національної безпеки та оборони.
  • Українці песимістично налаштовані щодо президентського законопроєкту. Згідно з опитуванням КМІС, 56,4% громадян вважають, що він не є загрозою для олігархів.

Повне інтерв'ю з Євгенією Кравчук: дивіться відео