Секретар РНБО пояснив, що мовиться про повернення у 1991 рік. Про це він повідомив під час інтерв'ю виданню "Сьогодні".

Читайте також До списку олігархів може потрапити 5 депутатів Ради, – Корнієнко

Політик зазначив, що необхідно розібратися, "як так сталось, що Україна, яка була №1 за багатьма галузями, сьогодні, на жаль, не є країною мрії".

Нічого страшного нема, ніхто не буде висіти на дибі. У нас не шаріат, у нас не будуть закидати камінням чи бити палками, щоб знищити цю людину,
– сказав Олексій Данілов.

За його словами, необхідно розуміти, що відбувається для того, щоб на майбутнє мати кроки для розвитку держави, а не окремих посадових осіб.

Розподілу бізнесу не буде

Секретар Ради нацбезпеки й оборони розповів, що сьогодні "ніякого розподілу великого бізнесу відбуватись на вже не може".

Він вже сформований. Але треба привести його у відповідність до цілей і завдань, які є перед державою,
– зауважив він.

Політик наголосив, що не дозволено купувати депутатів чи закони. Водночас законопроєкт з деолігархізації дає можливість почати наводити лад.

Законопроєкт про олігархів: деталі

Документ створений для того, щоб перетворити олігархів на бізнесменів і не допустити їхнього впливу на економіку України. У реєстр олігархів можуть потрапити ті особи, які відповідають трьом з чотирьох критеріїв:

  • беруть участь у політичному житті;
  • мають значний вплив на ЗМІ;
  • є кінцевими власниками суб'єкта господарювання із монопольним становищем на українському ринку;
  • є власниками активів вартістю у понад мільйон прожиткових мінімумів працездатних осіб (нині це 2,27 мільярда гривень).

До теми За закон проти олігархів проголосуємо у вересні, – Кравчук