Результати наради з Байденом

Президент Польщі зазначив, що наразі безпеці Польщі нічого не загрожує. На засіданні обговорюватимуть Україну та ситуацію на східному флангу НАТО.

Читайте також Верховна Рада звернулась до ООН та ЄС через шантаж Росії

Я хочу, щоб зустріч Ради нацбезпеки відбулася у п'ятницю, тому що тоді відбудуться консультації з іншими союзниками, зокрема я кажу про країни Балтії. Ці консультації відбудуться на тижні і мають завершитися у четвер,
– повідомив Дуда.

Він зазначив, що хоче поділитися деталями про поточну ситуацію з усіма найважливішими учасниками політичного життя в країні.

До речі, президент Франції Еммануель Макрон зідзвониться з російським колегою Володимиром Путіним. Розмова відбудеться ще до кінця тижня, пише "Раньше всех. Ну почти" з посиланням на слова речника очільника Кремля Дмитра Пєскова.

Що цьому передувало

Ввечері 24 січня Байден та європейські лідери, серед яких були і Дуда, і Макрон, провели перемовини по захищеному відеозв'язку. Розмова відбувалася непублічно.

Дуда зазначив, що не може детально переказувати зміст відеоконференції з західними лідерами. Однак він зазначив, що розмова стосувалася ситуації довкола України і варіантів дій для ЄС і НАТО, якщо Росія вдасться до нової агресії.

Це може вас зацікавити – російські війська за 13 кілометрів від кордону України: дивіться відео