У листуванні народному обранцю Андрію Костіну повідомили, що в залі парламенту є зібрані підписи за виключення Гео Лероса. Про це пише видання "Букви".

Цікаво "Слуга народу" виключила Гео Лероса з фракції: різка реакція нардепа

Спершу листування відбувалося в "групі Юрія Кисіля" – голови транспортного комітету. У "слуг народу" є певний поділ на групи, до кожної з яких входять від 10 до 20 народних депутатах. У межах цих груп обранцям дають вказівки щодо голосувань тощо.

У випадку з Гео Леросом Юрій Кисіль розповідав депутатам зі своєї групи, що виключення депутата з фракції узгоджено з Володимиром Зеленським. Він наполіг, що коли Лероса не виключать з партії, то це "буде зрадою своїх колег і особисто президента".

виключення Лероса, листування
Вказівка "слугам", як голосувати за виключення Лероса / Фото "Букви"

Пізніше Андрію Костіну написав якийсь "Борисович". Таке по батькові є щонайменше у двох людей, близьких до Зеленського – Андрія Єрмака й Арсена Авакова. Втім від кого саме були повідомлення, точно невідомо. Втім цей чолок каже, що Лерос його особисто "полив брудом", а депутат говорив найбільше про двох людей – Зеленського і Єрмака.

У мене є питання: є хтось із 250 людей, хто перестане мовчки слухати, як Президента й мене цей під*р поливає брудом,
– заявив "Борисович".

виключення Лероса, листування
Листування щодо заяв Гео Лероса / Фото "Букви"

Коротко про заяву Лероса:

  • Гео Лерос 1 вересня під час відкриття нової сесії Верховної Ради виступив з трибуни парламенту з емоційною промовою. Він назвав Володимира Зеленського "пустим місцем" і заявив: Єрмак за його згодою продає державні посади.
  • Лерос заявив, що нова влада на чолі з Зеленським не стала воювати зі старою системою, а просто з нею злилася, обмінявши шанс для держави на зміни на конверти від олігархів.
  • У відповідь Гео Лероса одразу ж виключили з фракції "Слуги народу". Сам Зеленський відмовився визнавати, що це було зроблено на його особисте прохання.