Танки з нещодавно мобілізованими росіянами потрапляють у ДТП

У Генштабі ЗСУ повідомили, що до навчального центру у Ростовській області прибули близько 400 в'язнів. Їхня військова підготовка триватиме до 30 вересня.

Актуально Чи завдасть путін стратегічного ядерного удару, втрати ворога: основне за 218 день війни

Російське військове керівництво продовжує вживати заходів з поповнення втрат в живій силі, зокрема, комплектувати свої підрозділи використовуючи ув'язнених,
– мовиться у повідомленні.

Крім того, на фронт скеровують щойно відмобілізований, низькокваліфікований особовий склад. Так, 26 вересня, до Лиману прибули 7 танків, 2 з яких потрапили у ДТП під час слідування. Відповідної вогневої підготовки із застосуванням штатного озброєння танків сформовані екіпажі теж не пройшли.

27 вересня на Херсонський напрямок перекинули мобілізованих з Криму. Раніше військові комісари на окупованому півострові отримали розпорядження щодо першочерговості призову кримських татар та направлення їх у бойові частини, що виконують завдання у районах найінтенсивнішого ведення бойових дій. Так, лише за один день у Сакському районі мобілізували 21 кримського татарина.

Втрати ворожої армії в Україні

У Генштабі розповіли, що біля Токмака ЗСУ знищили 3 російські ЗРК "С-300". Втрати ворога під час цієї атаки ще встановлюють.

Українська авіація лише за добу завдала 16 ударів по ворогу. Вогонь накрив:

  • 3 опорні пункти;
  • 10 місць скупчення озброєння та військової техніки;
  • 3 ЗРК;

Крім того, підрозділи ППО збили 4 БпЛА та 4 керовані авіаційні ракети Х-59.

До теми Найелітніші підрозділи росії зазнали втрат в Україні, їх поповнюють мобілізованими, – ISW

28 вересня наші захисники успішно відбили атаки росіян. Ворога вдалося вибити біля Зайцевого, Майорська, Залізного, Бахмутського, Одрадівки, Миколаївки Другої, Озерянівки, Первомайського, Побєди, Новомихайлівки, Павлівки та Безіменного.

Дивіться до теми – "Підгорає" про масову мобілізацію у росії: відео