Спільні військові навчання нібито тепер будуть присвячені "обороні" Росії та Білорусі. Про це заявив міністр оборони Білорусі Віктор Хренін.

Зауважте Вертольоти та штурмовики: супутники показали нові фото російської техніки біля кордонів України

Росія і Білорусь залишають війська

Віктор Хренін заявив, що рішення про продовження навчань ухвалили самопроголошений білоруський президент Олександр Лукашенко та очільник Кремля Володимир Путін.

У зв'язку з наростанням військової активності біля зовнішніх кордонів Союзної держави та загостренням ситуації на Донбасі, президентами Білорусії та Росіїп рийнято рішення про перевірку сил реагування Союзної держави продовжити,
– заявив Хренін.

Не обійшовся глава білоруського оборонного відомства без цинічних закидів у сторону України. За його словами, нашу державу нібито "накачують" сучасним озброєнням. І, звичайно, без згадки НАТО Хренін теж не міг завершити свій виступ.

Вершиною цинізму стало звинувачення в сторону України, що нібито саме вона збирає війська біля кордонів, а не Росія, яка зосередила біля 150 тисяч військових.

Спільні навчання Білорусі та Росії: головне

  • Росія стягнула до кордонів з Україною та на територію Білорусі десятки тисяч військових під приводом навчань.
  • Однак у Білорусі переконують, що російський контингент там виключно для навчань і після їх завершення повернеться назад до Росії.
  • На фоні загрози агресії з боку Росії міністр оборони України Олексій Резніков провів телефонну розмову з білоруським колегою Віктором Хреніним. Останній запевнив українського міністра про те, що навчання не несуть загрози. Сторони домовилися про присутність військових аташе на полігонах.
  • Тим часом Олександр Лукашенко заявив, що готовий дати добро на розміщення ядерної зброї в Білорусі за однієї умови. З його слів, це станеться у разі "загрози з боку Заходу".

До теми: вагнерівці прибули на Донбас – дивіться відео