В Івано-Франківській міськраді наголосили, що зараз є шанс успішно завершити боротьбу з гібридним російським впливом.

Важливо Безсумнівно, Крим – це Україна: як блокування телеканалів змінило риторику ОПЗЖ

Депутати підкреслили, що ОПЗЖ та "Партія Шарія" відверто "заграють з країною агресором". І це несе велику загрозу для економічного, політичного, соціального життя України.

За проросійськими політиками завжди йдуть російські танки. Щоб не допустити цього, нам необхідно вже сьогодні заборонити діяльність рупорів Кремля,
– мовиться у повідомленні.

Вони попросили у глави держави підготувати та ухвалити законопроєкт, який заборонив би діяльність ОПЗЖ та "Партії Шарія" як таких, що відстоюють та активно просувають інтереси російського агресора.

Подібне звернення ухвалила і Чернівецька міська рада. Вони попросили Зеленського на законодавчому рівні заборонити в Україні діяльність ОПЗЖ та "Партії Шарія", як це колись зробили з "Комуністичною партією" та "Партією регіонів". За словами ініціатора звернення, депутата фракції "Народний контроль" Івана Гончарюка, такі рішучі методи необхідні для перемоги проукраїнського суспільства у гібридній війні.

Цікаво Чому в Україні підтримують ОПЗЖ і решту проросійських сил: Сенцов пояснив ситуацію

Реакція Шарія на звернення

Анатолій Шарій, який перебуває у розшуку СБУ, відреагував у своєму стилі. Звісно ж, не минулося без нецензурної лексики та відвертої агресії.

Я б радив опудал з даних міськрад зайнятися справами Івано-Франківська та Чернівців. Тобто, бордюрами, туалетами, урнами й каналізацією, бл*дь,
– написав Шарій.

Зауважимо, що 16 лютого СБУ оголосила про підозру пропагандисту Анатолію Шарію. Слідчі вважають, що він здійснював протиправну діяльність на шкоду національній безпеці України в інформаційній сфері.