Чоловік також бідкався, що нібито не винний, що в повсякденному житті розмовляє російською. Крім цього, він упевнено заявив, що в Одесі та Харкові люди розмовляють "переважно російською".

Дивіться також "Ганьба і відбілювання": українці обурені через Світлану Лободу, яка зібралась виступити в Києві

Чоловік влаштував перепалку з працівниками кав'ярні через мову

Як виявилося, працівники закладу відмовилися обслуговувати чоловіка, оскільки він зробив своє замовлення російською. На це відвідувач відреагував досить емоційно та почав доводити, що "яка різниця, хто якою мовою говорить".

Чоловік відмовився розмовляти українською з працівниками кафе у Чернівцях: дивіться відео

Клієнт зазначив, що для нього нібито головне, аби "не було протистояння в душі й серці". Крім цього, він почав викручуватися, мовляв, він все життя говорить російською, адже народився у 1979 році.

Далі він почав доводити працівникам, що Одеса та Харків є нібито "російськими" регіонами, оскільки більшість говорить там саме мовою країни-агресорки. А ось на Заході України, за його словами, більшість говорить українською.

Наостанок, чоловік сказав, що люди мають "розуміти одне одного на енергетичному рівні", а також не зміг назвати державну мову нашої країни.

Мовні скандали в Україні: останні новини

  • Нещодавно у Дніпрі в школі №126 спалахнув скандал через спілкування російською мовою. Зокрема, вчителька спілкувалася з учнями мовою агресора, через це мати однієї з учениць зробила їй зауваження. Після цього, за словами жінки, її дитину почали цькувати однокласники, а її саму – видалили з батьківського чату.
  • В Білій Церкві чоловік у караоке вирішив заспівати пісню про Москву та, коли йому зробили зауваження, почав лаятися. Уже через кілька днів у мережі з'явилися ролики з вибаченнями.
  • Раніше у Київській академії прикладних мистецтв спалахнув мовний скандал. Ексстудентка навчального закладу заявила, що проректор Олександр Лубянський "відзначився" низкою скандальних заяв про українську мову.