"Як ми можемо об’єднуватися з тими, якщо ми не знаємо, хто там є", – заявила Сироїд.

Читайте також: Треба прибрати усе це політичне сміття, – Садовий про перші результати виборів президента

Вона розповіла, що коли "Самопоміч" прийшла до парламенту в 2014 році, то приєдналися до коаліції "Європейська Україна", адже тоді була загроза державності і так далі.

"Ми справді тоді сподівалися, що ці люди після Революції гідності і війни, як кажуть, спам'ятаються. Однак ці люди до пам’яті не повернулись, тобто в них все залишилось в старій системі координат. І ми залишили коаліцію", – сказала Сироїд.

Звичайно, що ми зацікавлені в тому, щоб працювати з політичними силами, бо парламент вибирали люди. Ми не можемо самі його змінити. Ми зацікавлені працювати з тими людьми, які хочуть працювати в інтересах України. Наразі взагалі не маємо уявлення, хто буде у партії "Слуга народу" та, які цінності ці люди сповідують,
– додала віце-спікерка.

Дивіться відео повного інтерв'ю:

Що відомо про партію "Слуга народу"? На початку грудня 2017 року в Єдиному держреєстрі юридичних осіб на сайті Мін'юсту з'явилася юридична особа "Політична партія "Слуга народу". Керівником утворення є Іван Баканов – керівник ТОВ "Квартал 95". У січні 2019 року партія висунула Володимира Зеленського кандидатом у президенти України на президентських виборах 2019 року.


Результати екзит-полу

Вибори-2019 – марафон на 24 каналі: дивіться онлайн