Про це прем'єр-міністр повідомив 14 травня під час зустрічі з послами країн "Великої сімки" та Представництва ЄС в Україні.

Читайте також З Вітренком уклали контракт на рік, а за пів року проведуть новий конкурс

Членам Наглядової ради НАК "Нафтогаз України" надійшла пропозиція від акціонера залишитися на рік. За цей час ми проведемо прозорий і публічний відбір кандидатів до нової Наглядової ради, а вже після цього конкурс на нового СЕО компанії,
– сказав він.

Денис Шмигаль наголосив, що Кабінет міністрів готовий зробити кроки на зустріч заради того, щоб забезпечити стабільність компанії у цей перехідний період

Глава уряду також відзначив, що на зустрічі обговорили можливість приєднання до Ради представника США. Кабмін сподіватиметься на позитивне рішення Наглядової ради "Нафтогазу".

Про що ще говорив Шмигаль з послами

Денис Шмигаль повідомив послів "Великої сімки" й ЄС про те, що уряд незмінно налаштований на продовження реалізації реформи корпоративного управління за найвищими стандартами.

Разом із країнами "Великої сімки" та міжнародними фінансовими партнерами ми маємо шанс розпочати нову сторінку у впровадженні реформи корпоративного управління на головних стратегічних компаніях України,
– сказав він.

За словами прем’єра, одним із перших кроків для перезапуску реформи корпоративного управління має стати відновлення роботи номінаційного комітету.

"Було б добре бачити комітет, який би став не тільки інструментом відбору якісних кандидатів для наглядових рад, але й майданчиком для обговорення проблемних питань, які у нас виникають у багатьох компаніях", – додав прем'єр.

Окрім цього, під час зустрічі глава уряду запропонував очільнику Представництва ЄС в Україні Матті Маасікасу долучити до роботи номінаційного комітету представників Євросоюзу.

До теми Звільнення Коболєва – крах системи корпоративного управління, – викладач бізнес-шкіл