Однак ними чомусь гатять лише по Львову. Про це 24 каналу сказав військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко.

Увага Амбіції й апетити Росії зменшуються з кожним днем, – Цимбалюк

За його словами, якщо було б бажання знищити якийсь об'єкт досить ефективно та швидко, і не гатити по ньому по 5 – 7 разів, до для цього використовували б найбільш високоточну та ефективну зброю, а не старі радянські ракети (типу П-800 чи Х-22 – вони не можуть похвалитися прицільністю).

Однак саме ними б'ють по Одеській області. Разом з тим, точнішим "Калібром" гатили по об'єктах у Львівській області.

Річ у тім, що саме ракети "Калібр" у Росії є в дефіциті. Тому їх і використовують, щоб знищити об'єкт, наприклад, у Львові,
– сказав Коваленко.

Він пояснив, що саме ці ракети важко перехоплювати нашим силам протиповітряної оборони. Тож росіяни їх економлять та перестраховуються. Тож це вкотре свідчить про брак зброї в російської армії.

Деталі ракетного удару по Львівщині в ніч на 17 травня

  • Вночі 17 травня на Львівщині двічі оголошували повітряну тривогу. Вибухи пролунали під час першої з них – близько 00:25.
  • Характерні звуки чули й в обласному центрі, однак, за інформацією Андрія Садового, ракетних атак по Львову не було.
  • Внаслідок обстрілу Львівщини в ніч проти 17 травня постраждала Новояворівська громада. Було пошкоджено приватні будинки та об'єкти цивільної інфраструктури – амбулаторію, школу та дитсадок.
  • Людських жертв, на щастя, немає. Однак у деяких приватних будинках на території громади повилітали вікна, а дахи та двері – побиті та посічені уламками ракет.