Народна депутатка зі "Слуги народу" Ірина Верещук в інтерв’ю 24 каналу зазначила, що є і команда, і монобільшість.

Цікаво Скандали зі "слугами народу" та заміна Авакову: відверте інтерв'ю з Іриною Верещук

Вона пояснила, що партія "Слуга народу" прийшла в Раду командою за спиною президента. За її словами, останні голосування не означають відсутність монобільшості. В одному випадку є 227, в іншому немає. Це показує тільки те, що треба краще комунікувати.

Якщо ви подивитесь на голосування... Наприклад, не проголосували за уряд. Але за кандидатуру міністра екології проголосувало 227 депутатів,
– повідомила Ірина Верещук.

Як обирають, за якого кандидата голосувати

Вона пригадала, що комітет екології, на чолі з Олегом Бондаренком, прийшов до всіх та пояснив свою логіку, чому вони підтримують цього кандидата, а не іншого, написав розгорнуту характеристику. В такому випадку Роман Абрамовський зміг отримати 227 голосів.

Читайте також Нардепка "Слуги народу" виступила проти відставки Авакова: не бачить сильнішої кандидатури

Щодо відсутності голосів за міністра освіти Верещук пояснила, що фракція не розуміла, що відбувається, тому й голосів не знайшлося. "Ще й почули слова президента "я пропонував пану Бабаку очолити міністерство освіти – він відмовився". Ще й після цього "зарубав" кандидата одного, другого, третього... Це чия відповідальність? Президента чи пана Бабака?" – додала Верещук.