Також лідер держави-терористки не забув збрехати й про ставлення до своїх військовиків, як зауважив 24 канал. Він під час своєї пресконференції 29 червня заявив, що нібито намагається зберегти життя кожного з них.

Зауважте Мати ніколи не побачить: окупанти спалюють тіла своїх військових та ділять компенсації – фото

Які цілі "спецоперації" назвав Путін

За словами тирана, спецоперація в Україні йде за планом. При цьому він каже, що "довіряє професіоналам щодо перебігу спеціальної військової операції" в Україні. Мовляв, вони діють так, як вважають за необхідне. Але цілі одні й ті ж – "захист" Донбасу та "гарантування безпеки" Росії.

Нічого не змінилося. Тактика може бути різною. Але я не ставлю цілі за термінами, бо це є життя,
– сказав диктатор.

Він не розповів придворним ЗМІ, як саме замість "брати Київ за 3 дні" тактика його військ реформувалася до 35,5 тисячі загиблих в Україні російських солдатів і офіцерів. Однак зауважив, що не дає завдання щодо конкретних дат, бо "думає про збереження життя своїх бійців під час спецоперації".

Крім цього, зауважимо, він невпинно повторював мантру, що "все було так заплановано". Ймовірно, він забув згадати, як окупантів вибили з багатьох регіонів або ж – просто про це ще не знає, бо "довіряє професіоналам".

До теми – втрати техніки та живої сили росіян станом на 29 червня: дивіться відео