Ситуація у Маріуполі тільки погіршується

Відповідну інформацію в ефірі каналу "Рада" озвучив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, повідомляє 24 канал. За його словами, ситуація у Маріуполі тільки погіршується.

До речі Найближчі 1 – 2 місяці спостерігатимемо за дуже цікавими процесами, – радник мера Маріуполя

Він розповів, що в Маріуполі триває робота щодо розборів завалів, яка, за його словами, пришвидшилися після того, як відбулася заміна колаборантів на росіян.

Росіяни розбирають завали, не дістаючи людей, та без пошуку тіл загиблих,
– сказав Андрющенко.

Радник Вадима Бойченка зазначив, що в Маріуполі знищено сотні будинків. Окупанти разом зі сміттям викидають тіла загиблих маріупольців на сміттєвий полігон.

Раніше у Маріупольській міській раді інформували, що майже під кожним зруйнованим будинком від 50 до 100 убитих.

Яка ситуація з холерою

Петро Андрющенко заявив, що українська влада має великий виклик щодо холери та виникнення епідемії в Маріуполі. Він наголосив, що з боку окупаційної влади немає ніякої реакції на загрози, попри те, що про епідемію вже попереджала й Велика Британія.

За словами Андрющенка, ситуація дуже загрозлива через умови, які виникли у Маріуполі внаслідок обстрілів, та ставлення Росії. Він зазначив, що через холеру в Маріуполі можуть бути тисячі смертей.

Варте уваги Люди в Маріуполі продовжують жити в підвалах через знищені домівки: моторошні відео

Радник мера Маріуполя заявив, що в місті немає ліків та людей, які б могли лікувати хворих. За його словами, поодинокі випадки холери, які вже фіксують у місті, можуть призвести до епідемії.

Андрющенко розповів, що російські окупанти не допускають Україну до Маріуполя. Тому українська влада звертається до міжнародних організацій, щоб вони втрутилися у ситуацію.

Росіяни не прибирають тіла своїх

Російські окупанти начхали на тіла мирних жителів і навіть на своїх полеглих товаришів. Зокрема, мережу облетіло фото з тілом російського військового, яке продовжує перебувати у воронці від удару.

До теми Це критично багато, – радник мера Маріуполя сказав, скільки людей залишається у блокадному місті

Коментуючи те, що росіяни не забирають свої тіла, Андрющенко сказав, що "це постійне питання без відповіді". На його думку, це потрібно оцінювати крізь нелюдські погляди росіян, а не з гуманістичним підходом українців.

Радник Вадима Бойченка заявив, що станом на 9 червня тіло російського військового продовжувало лежати у Лівобережному районі Маріуполя поряд із селищем Виноградне.

Яка ситуація у Маріуполі

Раніше – окупанти в Маріуполі видають пенсії у рублях: дивіться відео