У телефоні Служба безпеки України знайшла чимало відео. Тепер СБУ оприлюднила знахідку у мережі.

До теми Кадирівці так захопилися мародерством, що крадуть навіть у російських військових, – СБУ

Як підкреслили в українському відомстві, завдяки знайденим відеофайлам "стало ще більш зрозуміло, чому деякі підрозділи кадирівців називають "тікток військами".

Замість боїв з українськими захисниками, ці "піхотинці Путіна" героїчно воюють з соснами у лісах Луганщини,
– пожартували в Службі безпеки України.

Загалом на опублікованих кадрах видно, скільки дублів із пострілами роблять кадирівц", аби показати черговий 20-секундний ролик у тіктоці.

Що знайшли у телефоні загарбника

В телефоні загарбника знайшли чимало відзнятих кадрів. Наприклад, на відео видно, як один із кадирівців танцює під постріли у повітря з автоматів його побратимів. В іншому фрагменті відеоролика двоє окупантів б'ються на мечах.

"20 секунд у тіктоці – і ти майже виграв війну в трьох соснах", – підкреслили у СБУ.

Крім того, на противагу російським окупантам наприкінці відео Служба безпеки України показала яскраві кадри, як Збройні Сили України нищать ворога – без повторних дублів та просто у ціль.

Поки загарбники знімають "героїчні" ролики, ЗСУ з "одного дубля" знищили вже понад 30 тисяч окупантів,
– підписали кадри в СБУ.

СБУ отримала доступ до телефону одного з кадирівців: дивіться відео

Головні новини з кадирівцями: коротко

  • Ще 25 лютого на південному заході Білорусі у Бресті помітили велику колону російської військової техніки. Нею нібито курсували кадирівці.
  • Секретар Ради нацбезпеки та оборони України Олексій Данілов розповів, що російський ворог отримав наказ ліквідувати Володимира Зеленського. Операцію мали виконати кадирівці. Втім, їхню групу накрили під Гостомелем.
  • 4 березня чеченські бійці увірвалися на ЗАЕС. Загарбники стріляли в мирних людей і використовували проти них гранати. Згодом вони рушили до самої станції та почали здійснювати спроби її захопити. У ніч проти 4 березня внаслідок обстрілів Запорізька АЕС загорілася.
  • Згодом стало відомо, що Росія планувала долучити до штурму Києва найбільш боєздатні частини, зокрема кадирівців. Однак цей план провалився.
  • Кадирівці були одним із підрозділів, які чинили звірства на Київщині. Ними, зокрема, було захоплено психоневрологічний диспансер у Бородянці. Бійці також обстрілювати мирне населення та заміновували інфраструктуру.
  • На терорі цивільного населення їхні перемоги завершилися. Зіткнувшися із ЗСУ спецпідрозділ зазнав значних втрат. Також наші війська ліквідувати одного з найближчих соратників Рамзана Кадирова під Бучею.
  • Після цього кадирівці почали повертатися у Чечню та відмовлялися їхати на службу в Україну.

Важливо – росіяни вбивають матерів на очах у дітей: дивіться відео