Подивіться на це фото. Це – Дмитро Россошанський.

Односелець Ноздровської. Це саме він збив на своєму авто на смерть сестру Ірини 2 роки тому. Весь цей час Ірина домагалася справедливого покарання для Россошанського, самотужки збираючи докази для офіційного слідства, яке не дуже-то й квапилось розслідувати справу, в якій провина Россошанського, в цілому, повністю очевидна.

Це саме Ірина Ноздровська отримала офіційні відповіді від наркодиспансеру про те, що Россошанський там регулярно перебував на примусовому лікуванні. Саме її зусиллями винуватця ДТП 2 тижні тому не випустили на волю за амністією, а все ж таки залишили у СІЗО. І саме через це Ноздровська отримала від родичів Россошанського чергову порцію погроз.

Читайте також: На волю може вийти винуватець ДТП, у якій загинула сестра Ноздровської, – Найєм

При чому, сам Россошанський – не мажор в класичному розумінні цього слова. Він їздив на "Ланосі", на якому і скоїв ДТП, в якому загинула сестра Ірини.

Россошанський з родиною жив не дуже заможно, у звичайному будинку в селі біля Вишгорода. Він справді має дядька – суддю райсуду, хоча останній – не дуже й то впливовий. Але навіть таких, не дуже серйозних, зв'язків і мінімального впливу Россошанському вистачило щоб вишгородська поліція провалила його експертизу одразу після ДТП на вживання алкоголю та наркотиків.

Цю експертизу просто не зробили, а потім намалювали якісь дані заднім числом.

На фото: Ірина Ноздровська

Читайте також: Дело Ирины Ноздровской набирает опасных для Украины оборотов

Потім, зусиллями Ірини Ноздровської, прокуратура таки порушила провадження за фальсифікацію експертизи проти слідчих поліції. Але, зрештою, в межах цього провадження, навіть не допитала цих слідчих. Бо, чомусь, вважала це не доцільним.

Крім того, друзі Россошанського в перервах між судовими розглядами нападали та били Ірину Ноздровську та її доньку. Що прокуратура встановила офіційно і що є в матеріалах кримінального провадження.

Втім, ані поліція, ані прокуратура за це до відповідальності нікого не притягнули, і серйозної небезпеки для родини Ірини не вбачали. Аж поки нещодавно вона не зникла, а потім її тіло знайшли – з численними ножовими пораненнями.

Отож, загибель Ірини Ноздровської показує: якщо навіть такий рядовий клієнт наркодиспансеру як Россошанський, завдяки звичайним зухвалості та наполегливості, а також – із мінімальною організованістю друзів-спільників – виходить тривалий час сухим з води, то що вже казати про більш впливових зловмисників, які уникають покарання?

Читайте також: Поліція відтворила хід подій під час вбивства Ноздровської: що відбулось у фатальний день

Що вже казати про командирів "чорної роти" "Беркуту", що мали високих покровителів серед міліцейських генералів і, зрештою, спокійно залишили країну, уникнувши відповідальності за масові вбивства на Майдані.

Що казати про ватажка тітушок Крисіна, який обвинувачувався у вбивстві журналіста, але має впливових приятелів у президентській партії і, зрештою, отримав лише умовний термін за організацію вбивства.

юрій крисін

На фото: Юрій Крисін

Що вже казати про відомих на весь світ корупціонерів Злочевського та Іванющенка, з їхніми ешелонами вкрадених грошей, і до яких у Генпрокуратури вже немає питань.

Читайте також: Влада може вбити людину, якщо це їй треба, – Гайдай про безжальні методи української політики

Бо якщо не дуже впливовий Россошанський тривалий час використовував продажність та пасивність правоохоронної системи, то більш впливовим зловмисникам і взагалі не варто переживати за відповідальність перед законом.

Єдине, що їх може засмутити – це такі рішучі люди, як Ірина Ноздровська, які готові роками боротися за справедливість. І яким, як виявилося, ні в кого просити про захист, бо державні силові структури і не хочуть, і не здатні в масі своїй захищати громадян сьогодні.

То ж з поверненням вас до сумної реальності після веселих свят. Такою є правда на сьогодні.