Втім, строковики, яких гнали помирати на Донбас, дещо не зголошувались із формулюванням "їхтамнєт", оскільки ось же вони, тут. Але хто питає 18-річних утирків.

Читайте також: У катувальнях терористів божеволіють не тільки жертви бойовиків (18+)

У 2014-му розпочалася нова віха у військовій історії країни-окупанта. Період, який коли-небудь назвуть жахливим та кривавим. Він ознаменувався розквітом приватних армій, куди беруть не відставників, як у всьому світі, а діючих бійців збройних сил. При цьому діють такі найманці у інтересах держави, стають міжнародними злочинцями, вбивцями та надають змогу путінам та компанії намагатися уникнути відповідальності за загибель тисяч людей. Якщо зараз вони кажуть, що російських військових нібито ніде нема, а потім заявлятимуть, що банально не знали про те, де бойовики були, та що робили.

Але зараз у Кремлі користуються ситуацією та постійно набирають нове "м'ясо" для війни.

У складі найвідомішої ПВК "Вагнера" діють тисячі головорізів. Більше чверті оформлених там за ці чотири роки вже загинули. Хтось на Донбасі, хтось – у Сирії. І далеко не всіх навіть поховали.

Кому ж вони треба після смерті? "Русские своих не бросают". Наразі у групах соцмережі "Вконтактє", яка працює на тимчасово окупованих територіях, активізувалися рекрути ще однієї військової компанії – "МАР" із Санкт-Петербурга. На офіційному сайті ПВК написано, що вони не займаються найманством та не приймають участь у бойових діях на стороні незаконних угрупувань. Ага, зараз.

Тільки перейдеш за посиланням "Про нас", як одразу ж можна побачити сотні фоток з Донбасу. Розкажіть потім, як вас там не було.

Але ж мова не про це. Наймають окупанти свіженьке м'ясо серед тих, в кого вже є бойовий досвід. Кажуть, зарплата буде більшою, ніж у підрозділах, що діють на тимчасово окупованій.

Треба сказати, наплив народу в них є, бо Росія проводить таку політику, щоб у захопленій частині Донбасу працювати не було де, щоб ледве не єдиним способом прогодувати сім'ї для чоловіків було взяти зброю та за копійки йти у бій під тим прапором, який їм запхають до рук.

Саме для цього штучно створюють брак робочих місць у Росії для жителів Донбасу, які прибули на заробітки, звільнюють тих, хто вже влаштувався на роботу, та депортують їх до так званих "ЛНР" та "ДНР".

Тих, хто підписує контракт із ПВК, після підписання всіх угод про звільнення від відповідальності, одразу відправляють на передову. Із тими ж самими умовами, як і у 2014-му та роками пізніше. Нічого для терористів не змінюється. Все також їх не годують нормально, не виплачують зарплат та намагаються відправити на смерть, щоб отримати у підрозділі побільше "мертвих душ" та отримувати гроші за них.

Читайте також: Vodafone у "ДНР": чому мешканці Донбасу втратили контроль над власними банківськими картками

Але для Кремля війна на Донбасі наразі не є більш цікавою, аніж та, що триває у Сирії, то ж кожного дня саме у цю країну відправляють кораблі із новими найманцями, чию смерть потім ніхто не підтвердить.

А знаєте, скільки коштує вмерти за Путіна? Від 15 до 35 тисяч рублів (7,5-17,5 тисяч гривень) на місяць. Саме такі гроші обіцяють платити бойовикам, але їх то затримають, то розкрадуть.