Військовий експерт Павло Нарожний пояснив, що узагалі означає для Чорноморський флот росії. Свою думку він висловив в ефірі 24 каналу.

Увага На пляжах Криму після масової "бавовни" з’явилися бойові кораблі, їх поспіхом виводять з бухти

За його словами, флот стояв поблизу Одеси і, по суті, тероризував місто висадкою десанту. Через це українська армія повинна була постійно там дислокувати війська.

І першою вдалою операцією космічного масштабу, за словами експерта, було потоплення крейсера "Москва". Після того ми потопили ще один великий російський корабель у Бердянську.

Після цього, російські кораблі відійшли від берега. Наразі вже немає загрози висадки десанту,
– наголосив Нарожний.

Що це дало

Українська армія змогла відвести війська для того, аби знизити напруження біля Одеси. Оперативна ситуація змінилась, додав військовий експерт.

Крім цього, ЗСУ позбавили ворожу армію вести розвідувальні операції.

"Тож наразі мовиться не про висадку десанту, а про те, що вони будуть обороняти Севастополь", – додав фахівець.

Скільки ворожих кораблів пошкоджені

  • Згідно з опублікованими даними CNN, до складу морської авіації флоту, 34-го морського штурмового авіаційного полку, входять дві ескадрильї загальною чисельністю близько двох десятків бойових літаків (включаючи літаки Су-24М і Су-30СМ).
  • Попередньо, щонайменше 7, а може й і 10 літаків були пошкоджені або знищені під час цієї атаки.
  • У Росії ще є десятки бойових літаків на двох інших базах в Криму, але вони спеціально не закріплені за Чорноморським флотом, пише видання.

ППО росія неспроможна зупинити атаки у Криму: дивіться відео

Боєздатність чорноморського флоту росії стала значно меншою

  • Раніше в Міністерстві оборони Великої Британії констатували, що боєздатність чорноморського флоту росії стала значно меншою. Це стало наслідком вибухи на авіабазі російських окупантів.
  • У британській розвідці наголосили, що аеродром "Саки" росіяни використовували як базу для авіації чорноморського флоту російського флоту. тепер спроможність морської авіації флоту зараз значно знижена. Вибухи на аеродромі, ймовірно, змусять російську армію переглянути своє сприйняття загроз.
  • Після вибухів в Новофедорівці значно зросла частота польотів російських винищувачів з окупованого аеропорту "Бельбек", що біля Севастополя.