Військовий оглядач Денис Попович озвучив 24 Каналу думку, що під ударом опиниться ворожа логістика. Тим часом у Білому домі відповіли, на якій допомозі Україні зосередяться взимку.

До теми Могли уразити вертольоти росіян у Бердянську: що відомо про ракети ATACMS, які отримала Україна

Які об'єкти росіян уражатимуть GLSDB

Попович розповів, що ці бомби запускаються з платформи HIMARS. Це знайомі нам системи. Вони летять на відстань 150 – 160 кілометрів. Тобто, це далекобійна зброя, яка нам у принципі необхідна. Зараз ми потрохи почали отримувати ATACMS з дальністю дії 165 кілометрів.

Вони завдали шкоди нашому ворогу. Тепер у нас є ще один додатковий засіб далекобійної дії, які стануть нам дуже в пригоді для того, щоб ефективно вражати передусім ті об'єкти, що розташовані в тилу ворога, порушувати логістичні зв'язки тощо,
– зазначив військовий оглядач.

Він додав, що ці бомби здатні виконувати ті завдання війни, які дуже необхідно реалізовувати.

Попович про те, які об'єкти росіян можуть уражати бомби GLSDB: дивіться відео

Наскільки GLSDB можуть змінити хід війни

Військовий оглядач продовжив, що не можна поспішати з висновками, мовляв, ці бомби дуже сильно змінять хід війни. На його погляд, узагалі зараз немає такого окремого озброєння, яке б могло саме по собі змінити хід війни.

"Тут потрібно в комплексі, всього побільше, як то кажуть. Така історія про снаряди та боєприпаси. Їх так само треба якнайбільше", – зауважив Попович.

Військова допомога Україні: останні новини