Про це у інтерв'ю виданню Gazeta Wyborcza розповів секретар РНБО Олексій Данілов, передає 24 канал. Він також зазначив, що це військовий об'єкт, через який перекидають підкріплення для військ агресора.

Читайте також Ми вас бачимо, – Міноборони епічно потролило росіян, які "курять" на Кримському мосту

За його словами, міст підлягає знищенню і у цьому немає нічого надзвичайного.

Олексій Данілов

секретар РНБО України

Але у путіна є шанс зберегти цей об'єкт, якщо він виведе війська з Криму через цей міст. Їм просто треба звідти піти, інакше ми їх відправимо геть. У нас немає іншого виходу.

Вибухи та "бавовна" у Криму – коротко

  • У тимчасово окупованому росією Севастополі ввечері 21 серпня оголосили повітряну тривогу. Ще до увімкнення сирен у російських ЗМІ повідомили про "приліт" в районі Нахімовського училища. Згодом окупанти почали, як завжди, говорити, що "бавовна" – це звуки роботи російської ППО.
  • 18 серпня у Керчі біля мосту пролунали вибухи. Місцеві мешканці у соціальних мережах пишуть, що було чути щонайменше 4 гучних вибухи. А також повідомили, що бачили ракети, які летять "зі сторони моря" та спалахи в небі.
  • При цьому росіяни на півострові дуже налякані. Вони одразу почали звідти втікати. Дослідники американського Інституту вивчення війни повідомляли, що після "бавовни" в Криму росія у паніці почала міняти командування флоту. Вибухи на військових об'єктах вона хоче видати за теракт.