Замість оксамитового сезону цьогоріч окупантів у Криму чекає лише сезон "бавовни". росіяни вже не можуть приховати своїх істерик й намагаються поспіхом продати житло, повідомляє 24 канал.

Зауважте "Треба валити з Криму": епічне відео моменту прильоту безпілотника

На продаж виставлені квартири у тимчасово окупованих Сімферополі, Ялті, Севастополі, Саках та інших населених пунктах. Ціна – суттєво нижча за ринкову.

Кількість оголошень на профільних сайтах постійно зростає. Схоже, вже невдовзі Крим повністю очиститься від росіян.

росіяни намагаються продати квартири в окупованому Криму / Скриншоти 24 каналу

Масштабний затор у Криму

Увечері 19 серпня ЗМІ повідомили, що "бавовна" навідала й Севастополь.

За попередніми даними, у вогні опинився штаб російського чорноморського флоту. Представник окупаційної "влади" видав заяву про "безпілотник", який начебто "збили". На всякий випадок загарбник закликав людей не виходити з дому.

Однак росіяни, які думали, що зможуть безкарно жити на території окупованого Севастополя, масово тікають від "бавовни". На трасі з Севастополя у бік Ялти – масштабний затор.

Як росіяни тікають з Севастополя: дивіться відео

Ватажки окупантів вже втекли з Криму

Доки більшість росіян стоять у кілометрових заторах, для епічної втечі гауляйтерів сергія аксьонова та володимира костянтинова навіть перекривали кримський міст. Вони "евакуювали" з Криму не лише дружин та дітей, але й коханок.

За даними розвідки, напередодні втечі окупанти знищували усю "документацію". Наразі аксьонов та костянтинов – у Ростові. Там вони гучно святкують "порятунок" та не вилазять з місцевих ресторанів.

Хакери увімкнули у Криму виступ Зеленського

Тим часом хакери зламали місцеве телебачення, й тимчасово окупований Крим почув звернення Володимира Зеленського. Окрім того, показали кадри, зняті ще до окупації. На них видно, як у Криму майорять українські прапори та стяги кримських татар. У відео звучала пісня "Україна – це ти".

До теми – росіяни у Криму пакують валізи: дивіться відео