Секретар Ради нацбезпеки й оборони зазначив, що вона може бути спрямована на певний об'єкт з відкладеним часом дії. Однак ця зброя "вибухне" у найнеприємніший момент.

До теми У Німеччині вперше в історії оголосили надзвичайну ситуацію через кібератаки

Хто відповідає за кібербезпеку в Україні

За словами Данілова, наразі в Україні відпрацьовують такі ситуації. Для цього є Міністерство цифрової трансформації. Саме воно відповідає за кібербезпеку держави.

Кібератаки гірші, ніж атомна зброя. Ви не можете їх відчути, побачити. Через певний час будуть відчуватися тільки наслідки й більше нічого,
– зазначив секретар РНБО.

Цікаво Японія вперше заявила про російську кіберзагрозу в проєкті стратегії нацбезпеки

Кібератаки в Україні: останні новини

  • Ситуаційний центр кібербезпеки СБУ зафіксував зростання кількості хакерських кібератак. Здебільшого вони спрямовані на органи державної влади, об'єкти критичної інфраструктури та організації приватного сектору України.
  • У квітні зафіксували кібератаку на інформаційно-телекомунікаційні системи органів державної влади. Хакери використали документи, які стосувались COVID-19.
  • Вебпортал Військово-морських сил України 9 липня зазнав втручання з боку хакерів, пов'язаних з Росією. Вони розмістили на сайті фейкові повідомлення щодо військових навчань "Сі Бриз".