Олексій Данілов у інтерв'ю Наталії Мосейчук розповів, що Кирило Буданов такий, що "хочеться посміхатися, коли про нього згадуєш". Він зазначив, що керівник ГУР його приємно вразив.

Дивіться також "Все, що мали, вже кинули у вогонь": Буданов про неспроможність росіян протистояти ЗСУ

Буданов хоче навчатися

За словами секретаря РНБО, з першого дня повномасштабної війни він багато спілкувався із Кирилом Будановим. Також він розповів, що очільник Головного управління розвідки хоче здобувати освіту і мовиться не про навчання у Острозькій академії.

Крім Острозької академії, є вже реалізація... Я інколи читаю лекції і, коли я на одній із своїх лекцій побачив Кирила, то був приємно вражений,
– сказав Данілов.

Кирила Буданова зарахували в аспірантуру з 2 жовтня 2023 року на спеціальність "Політологія. До слова, у рейтинговому списку очільник ГУР був першим за кількістю набраних балів з-поміж інших претендентів. Формою навчання була вказана вечірня.

У роки студентства Буданов був самодостатнім

  • Заступник міністра внутрішніх справ Олександр Фасевич, який навчався разом з очільником ГУР, розповів, яким Кирило Буданов був студентом. Заступник міністра внутрішніх справ Олександр Фасевич, який навчався разом з очільником ГУР, розповів, яким Кирило Буданов був студентом.
  • Фацевич і Буданов навчались в одній роті інституту, тільки у різних взводах. Спілкувалися вони час­то, особливо коли проходили так званий курс молодого бійця – початковий етап підготовки, що включає чимало фізичних вправ.
  • За рік до закінчення вишу Буданов вирішив перейти в розвідку. Хоча зазвичай з аеромобільного факультету ніхто нікуди не переводиться: у десанті завжди бракувало кадрів, а процес переводу вкрай клопіткий. Проте, за словами Фацевича, Буданова це не зупинило: отримавши диплом, він одразу опинився в ГУР – став оперативником у спецпідрозділі розвідки. Тоді людей, які працюють "у полі", у відомстві не вистачало.