Про це в ефірі телемарафону заявив секретар РНБО Олексій Данілов. Він сказав, що в росіян можуть з'явитися власники. Журналіст запитав, у Данілова, чи раптом він не натякає на Китай, однак секретар РНБО ухилився від конкретної відповіді.

До речі Буде дуже великим викликом, – Данілов про нову мобілізацію і несподіваного союзника Росії

Росія може помінятися ядерними технологіями в обмін на ракети

Ми на сьогодні спостерігаємо, що певна країна-сусід забирає Росію під себе, тому що в неї є свої інтереси. Це дуже небезпечна тенденція, в тому числі й для нас,
– сказав Данілов.

Секретар РНБО погодився з керівником ГУР МО Кирилом Будановим, який повідомив, що в Росії дефіцит ракет. Данілов сказав, що в Росії залишилося ракет на півтори – дві атаки. Йдеться про потужні обстріли по 100 – 120 ракет.

Він додав, що Росія може отримати несподіваних "друзів" і стати колонією. "На це я звертаю увагу. Якщо хтось вважає, що з Росією треба домовлятися і вести перемовини, то я вважаю, що її треба знищувати якомога швидша", – сказав секретар РНБО.

За його словами, небезпека полягає в тому, що Росія може помінятися ядерними технологіями в обмін на ракети, яких в окупантів немає.

У Росії дефіцит боєприпасів

  • Про те, що в Росії можуть бути проблеми із запасами ракет, свідчить те, що під час масованої ракетної атаки 29 грудня окупанти випустили щонайменше одну Х-101, виготовлену в четвертому кварталі 2022 року.
  • Кирило Буданов прогнозує, що вже в березні 2023 року у російських сил будуть проблеми з запасами боєприпасів, зокрема артилерійських. Він заявив, що запаси боєприпасів в окупантів скоротяться до 30%.
  • Через виснаження запасів озброєнь Росія змушена використовувати боєприпаси, вироблені понад сорок років тому, надійність яких – вкрай низька. Про це стверджує джерело інформаційного агентства Reuters у Пентагоні.
  • Росія почала постачати у війська боєприпаси зі старих арсеналів, багато з цих боєприпасів виготовлені десятиліття тому, і їх використання пов'язане з ризиком.
  • Аналітики з Інституту вивчення війни (ISW) заявили, що через дефіцит боєприпасів Росія може знизити темпи наступу на Бахмут. Крім того, дефіцит боєприпасів знижує ризик наступу Росії з Білорусі.