25 квітня Олександр Данилюк наголосив журналістам 24 каналу, що не бачить себе міністром закордонних справ, оскільки він спеціалізується на інших питаннях. Данилюк не хоче "впустити момент по реформі податкової, прокуратури, СБУ та НЗК".

Читайте також: Апаршин розповів, що хоче змінити у Міноборони, якщо стане міністром

Зокрема, Олександр Данилюк зазначив, що зміни потрібно запроваджувати вже у перші 2 місця після інавгурації. Політик додав, що якщо САП не почне співпрацювати з НАБУ, то САП потрібно перезапустити.

Крім того, Данилюк сказав, що у нову команду ГПУ можуть покликати активістів-антикорупціонерів.

Раніше в ефірі ICTV член команди Зеленського також не підтвердив, що може очолити МЗС. "Тому деякі люди в уряді зараз можуть трішки розслабитися, нема чого боятися," – сказав Данилюк.

Зауважимо, народний депутат Сергій Лещенко, який входить в команду Володимира Зеленського, розповідав, що саме Данилюк може очолити МЗС. Проте, рішення ще не було прийняте остаточно.

Що відомо про Олександра Данилюка?Олександр Олександрович Данилюк – колишній міністр фінансів України в уряді Володимира Гройсмана. За його терміну було реалізовано націоналізацію "Приватбанку". У 2018 році Верховна Рада звільнила Олександра Данилюка з посади міністра фінансів. Перед цим відбувся конфлікт з прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом, зокрема в частині реформування Державної фіскальної служби. Гройсман відмовився призначити Яну Бугримову заступником Данилюка з податкового напрямку та невдовзі прямо підпорядкував собі ДФС, забравши департамент у міністерства фінансів. У відповідь Олександр Данилюк 31 травня надіслав листа послам країн G7, де заявив європейським партнерам: "Бугримову ж призначати не хотіли, тому що Гройсман свідомо гальмує реформу ДФС". Свої слова щодо корупційного лобі в ДФС, Данилюк повторив восени 2018 року.