Однак навряд чи Іран не піде на поступки країні-агресорці. Про це 24 каналу сказав військовий експерт Ігаль Левін.

Увага Важливо, хто зустрічав в аеропорту: Данілов певен, що путіна не надто чекали в Ірані

Однак якщо навіть це трапиться, це буде невелика кількість й не найкращої якості. Їх буде недостатньо для повномасштабної війни.

Я взагалі спершу здивувався, що росія хоче отримати в Ірану якісь безпілотники. Однак технології Ірану більш сучасних зразків – вкрадені або взяті з "зворотної розробки",
– пояснив фахівець.

Тобто, це означає, що іранці брали збиті американські дрони й копіювали їх.

Треба звернути на те, що країна вже довший час перебуває під санкціями. У них просто немає можливостей виробляти зброю у такій кількості та хорошій якості.

Крім того, якщо врахувати відносини Ірану з Ізраїлем, навряд чи країна поступиться "зайвою" зброєю.

Іран не зможе дати Путіну безпілотників: дивіться відео

путін просить безпілотники в Ірану

  • Білий дім має інформацію про те, що Іран може поставити росії ударні безпілотники. Крім того, там навіть готуються навчити російські війська використовувати їх вже у липні 2022 року.
  • Міністр закордонних справ Ірану Нассер Канаані заявив, що країна не постачатиме росії зброю, зокрема безпілотники. Він також підкреслив, що влада країни уникає будь-яких дій, які можуть призвести до подальшої ескалації в Україні.
  • Офіційний представник Пентагону Джон Кірбі заявив, що бажання путіна налагодити зв'язок з Іраном – дуже "красномовне" і свідчить про те, що росію все більш відрізають від світу завдяки санкціям.
  • Разом з тим журналіст Мохаммад Фараджаллах вважає, що Іран може використати слабке становище росії, щоб вона поступилася у деяких питаннях.