окупанти визнають, що херсонці не хочуть референдуму

Зокрема, про це заявив гауляйтер кіріл стрємоусов. Каже, що херсонці просто ще не готові до референдуму повинні самі "публічно запропонувати свою дату".

Увага В окупованому Бердянську підірвали авто із заступником керівника місцевого ДАІ, – ЗМІ

Окупантам не вдається організувати навіть фейкове приєднання до росії, тому вони вже почали вигадувати приводи для того, чому референдум провести не вдасться.

"Референдум має проводитися не окремо на Херсонщині, а одразу у всіх звільнених регіонах одночасно", – цинічно вважає гауляйтер.

Та усі розуміють, що проведення референдуму просто неможливе, ось і доводиться вигадувати хоча б якісь виправдання, щоб не втратити псевдоавторитет.

Крім того, за словами колаборанта, референдум відкладається через "перехід Херсонщини під соціальний формат та законодавство росії".

Останні новини щодо так званого референдуму

  • росія не в змозі провести псевдореферендуми на окупованих територіях України. Загарбники вже вчетверте перенесли дату так званого "референдуму". Про це розповів депутат Херсонської облради та військовий територіальної оборони Сергій Хлань.
  • Раніше росіяни анонсували проведення "референдуму" на кінець квітня, але переносили дату на початок травня, згодом на кінець травня і в підсумку на 11 вересня.
  • 19 серпня в одному з районів Херсона росіяни почали проводити примусовий перепис населення. Це вже не перша спроба окупантів так підготуватись до "референдуму".

До теми – на Херсонщині знову хтось невдало покурив: дивитись відео